Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Brema
    (Niemcy)

Praca na stanowisku SPAWACZE MIG MAG - NIEMCY

Brema

, Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k.

SPAWACZE MIG MAG - NIEMCY
Brema

Opis stanowiska

Winckler Personal jest agencją, specjalizującą się w rekrutacji pracowników do przedsiębiorstw na terenie Niemiec. W związku z rekrutacją dla naszego klienta, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

W związku z rekrutacją dla naszego renomowanego klienta jednego z największych producentów maszyn budowlanych na świecie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na terenie Niemiec na stanowisku:

Miejsce zatrudnienia: Niemcy, Bremen

Nr ref.: 153/2015
Data rozpoczęcia: od zaraz

OBOWIĄZKI

• Stosowanie technologii spawania MIG/MAG

• Praca z rysunkiem technicznym.

• Spawanie konwencjonalne oraz punktowe.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 letnie.

• Umiejętność pracy w zespole.

• Otwartość na pracę zmianową.

• Mile widziany własny samochód.

Oferujemy

• Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, dodatki za nadgodziny i pracę w weekendy.

• Praca od poniedziałku do piątku.

• Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.

• Pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Dziękujemy za złożone aplikacje.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kandydaci z podstawową znajomością języka niemieckiego, kandydaci bez prawa jazdy oraz wymaganego doświadczenia zawodowego nie będą brani pod uwagę w procesie rekrutacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez portal.