Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Szprotawa
    (67-300)

Praca na stanowisku specjalista ds. HR i księgowości

Szprotawa

, Randstad Polska

specjalista ds. HR i księgowości
Szprotawa

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Szprotawie woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

bieżące prowadzenie spraw pracowników i pracodawcy z zakresu kadr i płac,
prowadzenie akt osobowych pracowników oraz ich archiwizacja,
rozliczanie czasu pracy pracowników,
sporządzanie comiesięcznych, kwartalnych i zlecanych okresowo deklaracji GUS,
przygotowywanie dokumentacji na potrzeby sporządzania bieżących list płac przy współpracy z biurem rachunkowym,
bieżące sporządzanie zestawień na potrzeby zarządu,
kontrola poprawności transakcji finansowych,
księgowanie i weryfikacja faktur,
dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji oraz archiwizację dokumentów,
tworzenie cyklicznych raportów finansowych,
efektywna współpraca z innymi współpracownikami z innych działów firmy

Wymagania

wykształcenie wyższe
min. 2 letnie doświadczenie w obszarze HR
znajomość j. niemieckiego na poziomie dobrym
znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz z zakresu podatków
dokładność, skrupulatność w wykonywanych zadaniach
znajomość Microsoft Office, znajomość programu Optima

Oferujemy

umowa o pracę
praca w międzynarodowym środowisku