Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Wrocław (Wrocław-Krzyki)
    (53-332)

Praca na stanowisku Zbiór pieczarek

Zbiór pieczarek
Cała Polska

Opis stanowiska

Euro-kontakt (nr lic. 12458) poszukuje dla naszego klienta na terenie Francji osób na stanowisko:

Obowiązki:

- Zbiór i uprawa pieczarek
- Sortowanie

Wymagania

- Doświadczenie w zbiorze pieczarek
- Komunikatywna znajomość j. francuskiego lub angielskiego – mile widziana
- Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód – mile widziane

Oferujemy

- Zakwaterowanie
- Dobre zarobki
- Możliwość nadgodzin

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: marketing4@euro-kontakt.eu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 530 398 446.