Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Tychy
    (43-100)

Praca na stanowisku Kontrola jakości

Tychy

, CRS POLSKA S.A sp.zo.o

Kontrola jakości
Tychy

Opis stanowiska

PRACOWNIK PRODUKCJI
Miejsce pracy: TYCHY (Wilkowyje)

Obowiązki:
- Prace produkcyjne - montaż siedzeń samochodowych, systemów podwozia, tłoczenie elementów metalowych (konstrukcje siedzeń, systemów do podwozia, zawiasów i zatrzasków)
- Kontrola i selekcja części

Wymagania

- Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe
- Jesteś samodzielny, zaangażowany w pracę i chcesz się rozwijać?

Oferujemy

- Długotrwałą współpracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie, które będzie wypłacane regularnie i bez opóźnień
- Pracę w młodym i serdecznym zespole pod opieką Koordynatora
- Dla najlepszych możliwość awansu na stanowisko Lidera Zmiany
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie