Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Nowe Skalmierzyce
    (63-460)

Praca na stanowisku Inżynier Utrzymania Ruchu

Nowe Skalmierzyce

, Correct K. Błaszczyk i Wspólnicy Sp. k.

Inżynier Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska

Correct – K. Błaszczyk i Wspólnicy Sp. k. poszukuje osoby na stanowisko:

Istniejemy na rynku od 2006 roku. Posiadamy bogaty park maszynowy i jeden z najnowocześniejszych magazynów w Polsce. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników. Proponujemy pracę w prężnie działającej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

• Raportowanie działalności maszyn na podległym obszarze.
• Określanie priorytetów prac UR na podległym obszarze.
• Tworzenie i doskonalenie PM dla maszyn.
• Udział w pracach projektowych wraz z przedstawicielami innych działów.
• Nadzór nad wszelkimi działalnościami UR na obszarze.
• Proponowanie nowych rozwiązań technicznych.
• Nadzór nad wskaźnikami mierzącymi pracę DUR, raportowanie wskaźników, analiza zmienności wskaźników, proponowanie działań mających na celu poprawy wydajności.

Wymagania

• Preferowane wykształcenie: wyższe techniczne.
• Znajomość języka angielskiego - mile widziana.
• Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, automatyki, pneumatyki i elektryki.
• Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza bardzo dobra znajomość MS Excel.
• Mile widziana teoretyczna i praktyczna znajomość metodologii zwiększającej efektywność procesów produkcyjnych (np. Lean Management, RCM, TPM, Kaizen czy Six Sigma).
• Zdolności organizacyjne.
• Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.

Miejsce pracy: Ociąż, między Kaliszem, a Ostrowem Wielkopolskim.

Oferujemy

• Ciekawe zadania w ambitnym zespole, który preferuje zaangażowanie i inicjatywę w działaniu.
• Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
• Praca na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.