Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Nowe Skalmierzyce
    (63-460)

Praca na stanowisku Specjalista ds. informatycznych

Nowe Skalmierzyce

, Correct - K. Błaszczyk i Wspólnicy Sp. k.

Specjalista ds. informatycznych

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Ociąż, między Kaliszem a Ostrowem Wielkopolskim.

Kim jesteśmy?
Grupa Com40, której częścią jest firma Correct to ponad 5 000 wykwalifikowanych pracowników oraz ponad 50 000 m² powierzchni nowoczesnego parku maszynowego. Ważnym elementem strategii naszego rozwoju jest filozofia Kaizen. Jesteśmy największym tego typu przedsiębiorstwem w Polsce.

Wymagania

Ciekawą pracę wśród ludzi pracujących z pasją i własną inicjatywą. Doskonalenie swoich umiejętności w dynamicznie rozwijanej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku.
Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) z przejrzystymi zasadami wynagradzania oraz możliwością rozwoju zawodowego.

Kogo szukamy?
• Osoby o wykształceniu wyższym kierunkowym.
• Znającej systemy operacyjne z rodziny Microsoft Windows, Microsoft Windows Server.
• Potrafiącej: administrować bazami danych SQL Server, naprawiać i instalować sprzęt klasy PC oraz obsługiwać środowiska Linux.
• Znającej: obsługę pakietu MS OFFICE, zagadnienia sieciowe (TCP/IP), konfigurację przełączników sieciowych, technologię wirtualizacji.
• Posiadającej umiejętność samodzielnego wyszukiwania rozwiązań.
• Posiadającej doświadczenie w pracy w środowisku Active Directory oraz na podobnym stanowisku.

Oferujemy

• Bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników w zakresie IT.
• Utrzymanie sprawności infrastruktury IT.
• Instalację i konfigurację sprzętu oraz oprogramowania.
• Serwis oraz naprawę sprzętu komputerowego.