Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Tilburg
    (Niderlandy)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Order Picker/ Zbieranie zamówień

Opis działalności firmy

Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Poszukujemy również specjalistów w branżach budowlanych, spawaczy oraz monterów. Codziennie dostajemy nowe oferty pracy od naszych sprawdzonych klientów. Bezpieczeństwo, fachowa pomoc w sprawach formalnych oraz zadowolenie naszych klientów ,to dewiza naszej firmy.KRAZ 11653

Order Picker/ Zbieranie zamówień
Tilburg

Opis stanowiska

Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Codziennie dostajemy nowe oferty pracy od naszych sprawdzonych klientów. Bezpieczeństwo, fachowa pomoc w sprawach formalnych oraz zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze. Nasza Agencja działa legalnie w oparciu o certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego, zyskując wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 11653.

SPECYFIKA PRACY: Praca logistyczna w magazynie, polegająca na zbieraniu zamówień za pomocą skanera. Pakowanie, przepakowywanie elementów, orderpicking, składanie ubrań oraz inne prace magazynowe.

Wymagania

• mile widziana znajomość języka angielskiego
• motywacja do pracy
• dokładność w wykonywaniu obowiązków
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie (wypłata: co tydzień)
• zakwaterowanie na czas zatrudnienia
• ubezpieczenie zdrowotne
• legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
• pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
• dojazd do pracy na terenie Holandii