Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Kostrzyn nad Odrą
    (66-470)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Kostrzyn nad Odrą

, ManpowerGroup Sp. z o.o

Pracownik produkcji

Opis stanowiska

ManpowerGroup Sp. z o.o. (numer agencji zatrudnienia 412), poszukuje dla jednego ze swoich klientów osób na stanowisko Pracownik Produkcji – Kostrzyn nad Odrą.

Opis:

- umowa o pracę,
- III-zmianowy system pracy

Wymagania

- chęć i motywacja do pracy,
- chęć rozpoczęcia pracy od zaraz,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez portal z dopiskiem PP/062/KOSTRZYN