Branża

  • Nieruchomości

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Warszawa (Wola)
    (01-192)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Doradca ds. Nieruchomości

Warszawa (Wola)

, Hoog Nieruchomości

Doradca ds. Nieruchomości

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie i kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami,
  • monitorowanie rynku nieruchomości na wybranym obszarze
  • realizacja planów sprzedaży
  • specjalizacja w wybranym obszarze Warszawy

Wymagania

  • zainteresowanie branżą nieruchomości,
  • pozytywne nastawienie i determinacja w osiąganiu celów,
  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,
  • ambicja i otwartość na zmiany,
  • umiejętność budowania relacji z klientem.

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • partnerską kulturę firmy,
  • praca w energicznym, kreatywnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • elastyczne godziny pracy.