Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Konsultant ds. obsługi klienta na projekcie motoryzacyjnym

Olsztyn

, Transcom Worlwide Poland

Konsultant ds. obsługi klienta na projekcie motoryzacyjnym
Olsztyn

Opis stanowiska

DLACZEGO TRANSCOM?:

- Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się w obsłudze Klienta
- Działamy na polskim rynku już od 12 lat
- Należymy do czołówki największych pracodawców w Olsztynie i Gdańsku
- Zatrudniamy w Olsztynie ponad 300 pracowników
- Zostaliśmy wyróżnieni za wysoką jakość usług świadczonych dla naszych Klientów
- Laureat nagrody Outsourcing Star 2013 za największy przyrost pracowników zatrudnionych na etat​

Obecnie do oddziału w Olsztynie poszukujemy osoby na stanowisko:
Konsultanta ds. obsługi kleinta na projekcie motoryzacyjnym

Twoje obowiązki to:

Wykonywanie połączeń wychodzących oraz obsługa połączeń przychodzących od Klientów
Dbanie o pozytywne relacje z Klientem
Wprowadzanie danych do systemu oraz obsługa poczty elektronicznej
Aktualizacja baz danych klentów

Wymagania

Jeżeli:

Jesteś fanem motoryzacji
Wolisz realne możliwości rozwoju od obietnic bez pokrycia
Pragniesz pracować w dużej profesjonalnej firmie
Cenisz sobie przyjazną atmosferę,
Posiadasz prawo jazdy kategorii B
Znasz j. angielskiego na poziomie B1

Już teraz dołącz do naszego zespołu!

Oferujemy

Czego możesz oczekiwać:

Współpracy w oparciu o umowę o pracę
Przygotowania do pracy na projekcie w drodze profesjonalnego szkolenia
Możliwości awansu w wewnętrznej ścieżce kariery
Nowych doświadczeń
Pracy od poniedziałku do piątku od 08:00-20:00 (zmiany od 08:00-16:00 lub od 12:00-20:00)

Prosimy o załączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ramach procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez portal.