Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gorzów Wielkopolski
    (66-400)

Praca na stanowisku Spedytor

Gorzów Wielkopolski

, Green way transport

Spedytor

Opis stanowiska

- Obsługa zleceń w transporcie miedzynarodowym
Zapewnienie realizacji zleceń zgodnie z potrzebami klienta oraz standardami firmy -
Kontrola wszystkich danych oraz dokumentów istotnych dla zlecenia spedycyjnego
Budowanie prawidłowych relacji z klientami
Planowanie i organizowanie transportu
Pozyskiwania zleneń transportowych w oparciu o giełde transportowe

Wymagania

- Doświadczenia na stanowisku spedytor mile widziane
- Znajomości języka polskiego oraz angielskiego
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub ukrainskiego
- Znajomość zasad organizacji transportu
- Zaangażowania, rzetelności, komunikatywności
- Zdolności analitycznego myślenia oraz dokładności i skrupulatności
- Bardzo dobrej organizacji czasu pracy oraz umiejętności pracy w zespole
Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera
Atutem będzie doświadczenie w transporcie drobnicowym

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Interesującą i pełną wyzwań pracę
- Pracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie
- Odpowiednie narzędzia pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie