Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gorzów Wielkopolski
    (66-400)

Praca na stanowisku Informatyk

Gorzów Wielkopolski

, Silcare

Informatyk

Opis stanowiska

Firma Silcare Sp. z o. o. Sp. K. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Informatyk

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Zakres obowiązków:

• wsparcie użytkowników - rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem;
• przygotowywanie sprzętów komputerowych do pracy (montaż, konfiguracja, instalacja sterowników i oprogramowania, kontrola i ewidencja sprzętu IT);
• naprawa i konserwacja komputerów stacjonarnych, laptopów;
• zapewnienie poprawnego działania i bieżące utrzymanie sieci, serwerów, przełączników, firewalli i towarzyszących im systemów informatycznych;
• instalacja i konfiguracja urządzeń sieci LAN oraz serwerów, systemów informatycznych itp.;
• wykrywanie i usuwanie nieprawidłowości w działaniu sieci i urządzeń sieci LAN, serwerów i systemów informatycznych, itp.;
• zapewnienie ochrony haseł i dostępu do sieci;
• tworzenie analiz i raportów dotyczących funkcjonowania infrastruktury informatycznej;
• wykonywanie i weryfikacja kopii bezpieczeństwa systemów i konfiguracji urządzeń;
• przygotowywanie opisów przedmiotu zamówienia serwerów, macierzy i specjalizowanego sprzętu sieciowego;
• obsługa techniczna dot. elektronicznych katalogów części i systemów zamówieniowych online oraz sklepów internetowych;
• naprawa baz danych, rozwiązywanie tzw. "trudnych przypadków".

Wymagania

• wykształcenie informatyczne;
• dbałość o utrzymanie dobrego wizerunku działu IT;
• wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych ukierunkowanych na obsługę klienta wewnętrznego;
• zdolności analityczne i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
• wysoka kultura osobista;
• dobra organizacja pracy;
• umiejętność pracy w zespole;
• umiejętność szybkiej i precyzyjnej diagnostyki uszkodzonego sprzętu;
• doświadczenie w zakresie wdrożeń i serwisu programów do Obsługi firm;
• minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
• komunikatywność, umiejętność przekazywania informacji;
• znajomość baz danych MSQL, FireBird;
• prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność w zakresie wyjazdów służbowych;
• umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rezultat oraz jakość pracy.

Oferujemy

• umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu;
• stabilne zatrudnienie, atrakcyjny system wynagrodzenia zależny od wdrożeń;
• praca przy korporacyjnych projektach.