Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Eindhoven
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Pracownik magazynu - sortowanie paczek

Opis działalności firmy

Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Poszukujemy również specjalistów w branżach budowlanych, spawaczy oraz monterów. Codziennie dostajemy nowe oferty pracy od naszych sprawdzonych klientów. Bezpieczeństwo, fachowa pomoc w sprawach formalnych oraz zadowolenie naszych klientów ,to dewiza naszej firmy.KRAZ 11653

Pracownik magazynu - sortowanie paczek
Eindhoven

Opis stanowiska

Firma Good Job rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Codziennie dostajemy nowe oferty pracy od naszych sprawdzonych klientów. Bezpieczeństwo, fachowa pomoc w sprawach formalnych oraz zadowolenie naszych kandydatów jest dla nas najważniejsze. Nasza Agencja działa legalnie w oparciu o certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego, zyskując wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 11653.

SPECYFIKA PRACY: praca polega na sortowaniu paczek na magazynie oraz układaniu ich na palety, inne prace w zależności od zapotrzebowania klienta. Praca tylko w systemie nocnym.

MIEJSCE PRACY: Holandia, okolice Eindhoven

Wymagania

– chęć i motywacja do pracy
– mile widziane prawo jazdy kat. B
– mile widziany komunikatywny język angielski
– dyspozycyjność do wyjazdu

Oferujemy

– atrakcyjne wynagrodzenie (wypłata: co tydzień)
– mieszkanie
– ubezpieczenie
– legalną pracę u sprawdzonego klienta
– pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
– dojazd do pracy na terenie Holandii: na koszt pracodawcy