Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Stutgartt
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Magazynier Order Picker

Stutgartt

, Selecta HR

Opis działalności firmy

Rekrutacja międzynarodowa, headhunting, direct search

Magazynier Order Picker
Stutgartt

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, dużej firmy z sektora sprzedaży wysyłkowej, poszukujemy niewykwalifikowanych kandydatów na stanowisko:

  Pracownik Magazynowy - Order Picker

Obowiązki:

- prace magazynowe związane z kompletacją zamówień

- praca ze scanerami kodów kreskowych

- obsługa sprzętu magazynowego

- przygotowywanie towarów do wysyłki

Wymagania

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (podstawowa) lub angielskiego

- samodzielność w działaniu

- doświadczenie w pracy w magazynie

- znajomość obsługi komputera

- umiejętność pracy w zespole

- kandydaci z własnym środkiem transportu mile widziani

Oferujemy

Oferta:

- wynagrodzenie od 9,00 do 14,30 Euro/h brutto (gwarantowany pełen wymiar czasu pracy)- zależne od poziomu znajomości języka oraz Klienta

- plus 400 Euro miesięcznie kwoty wolnej od podatku

- łączna kwota netto min 1464,25 Euro miesięcznie

- zakwaterowanie służbowe (płatne przez pracownika)

- dla osób z podstawowym niemieckim lub bez znajomości możliwy darmowy kurs doszkalający na koszt pracodawcy

- możliwość pracy w nadgodzinach

- niemiecka umowa o pracę

- możliwość podjęcia długofalowej współpracy