Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Teleankieter

Wrocław

, MANDS

Teleankieter
Wrocław

Opis stanowiska

MANDS to niezależny polski instytut badawczy z siedzibą we Wrocławiu, specjalizujący się w prowadzeniu badań marketingowych i społecznych na terenie całego kraju. Firma działa na polskim rynku od 1998 roku, w tym od 2005 roku jako niezależny instytut, świadcząc kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia badań jakościowych oraz ilościowych na próbach ogólnopolskich, a także wsparcia klienta na każdym etapie realizacji procesu badawczego.

Teleankieter – Wrocław

Zakres obowiązków:

• Realizacja ankiet przez telefon ze wspomaganiem komputera.

Wymagania

• podstawowa znajomość programu Excel – w zakresie uzupełniania danych, zapisywania danych,
• podstawowa znajomość obsługi komputera – umiejętność korzystania z internetu,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów, łatwość prowadzenia rozmów przez telefon,
• umiejętność pracy w zespole – otwartość na rozwój, informacje zwrotne, praca nad podnoszeniem jakości własnej pracy,
• dyspozycyjność, elastyczność, sumienność i zaangażowanie,
• doświadczenie w pracy teleankietera mile widziane ale nie wymagane,
• wykształcenie minimum średnie,

Oferujemy

• praca możliwa w dni robocze na dwie zmiany (9-15, 15-21) oraz w weekendy,
• elastyczny grafik, o którym decyduje teleankieter,
• oferujemy pracę na umowę zlecenie od pierwszego dnia współpracy,
• stawka godzinowa 9zł brutto w dni robocze, 12zł brutto w weekendy,
• miejsce wykonywania pracy – Wrocław,
• po przepracowaniu odpowiedniej ilości godzin możliwość pracy zdalnej na wypożyczonym z firmy sprzęcie,
• ciekawe doświadczenie w branży badań rynkowych,
• różnorodność doświadczeń, możliwość pracy przy zróżnicowanych projektach.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV przez formularz zgłoszeniowy z dopiskiem „teleankieter”. Na wybrane oferty odpowiemy.