Branża

  • Rolnictwo / Weterynaria

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Doradca rynku agro

Opis działalności firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego zalożona w 2010 roku, numer Rejestru Agencjii zatrudnienia 6477. Zajmujemy się rekrutacją i rozwojem pracowników wszystkich szczebli poprzez doradztwo strategiczne, coaching managerski, treningi i szkolenia ISLA to I innowation S strategy L leadership A autority

Doradca rynku agro
Opole

Opis stanowiska

Naszym klientem jest znane, cenione, wielokrotnie nagradzane przedsiębiorstwo działające w branży agro. Zajmuje się dystrybucją środków do produkcji rolnej ( nawozy, środki ochrony roślin, pasze, odżywki, surowce paszowe ) jak również skupem płodów rolnych. Przedsiębiorstwo zatrudnia w Polsce kilkaset osób skupionych na zaspokajaniu bussinesowych potrzeb najlepszych farmerów.

W związku z dynamicznym rozwojem jak i ciągłą profesjonalizacją rynku agro nasz Klient postanowił zwiększyć zespół doradców, stąd poszukujemy:

Doświadczonego doradcę rynku agro

Do jego zadań należeć będzie

  • Zarządzanie relacjami z klientami i punktami sprzedaży
  • Efektywna obustronna komunikacja pomiędzy Klientami a firmą
  • Praktyczne i skuteczne doradztwo w zakresie technologii agro
  • Diagnozowanie zagrożeń procesu produkcji agro na podstawie stanu upraw
  • Organizacja skupu płodów rolnych
  • Realizacja budżetu sprzedażowego

Wymagania

Od kandydata oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego rolniczego, zootechnicznego lub pokrewnego
  • Min. 3 letniego doświadczenia w branży zaopatrzenia rolnictwa
  • Praktycznej znajomości procesów technologicznych w rolnictwie
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Umiejętności przekazywania wiedzy
  • Czynnego prawa jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej, dużej i rozwijającej się firmie
  • Bardzo konkurencyjne warunki płacowe
  • Atrakcyjne premie uzależnione od wyników sprzedaży
  • Pakiet szkoleniowy obejmujący zarówno szkolenia produktowe, technologiczne jak i szkolenia rozwijające tzw. miękkie kompetencje
  • Możliwość awansu w ramach struktur firmy

Niezbędne narzędzia ( samochód służbowy, komputer, telefon itp. )