Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Żory
    (44-240)

Praca na stanowisku Grafik

Żory

, Pronobel

Grafik
Żory

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firma Pronobel poszukuje kreatywnej osoby na stanowisko:

Grafik

Praca w Żorach

Zakres obowiązków:

- realizacja projektów graficznych na potrzeby agencji Pronobel oraz jej Klientów,
- przygotowywanie projektów materiałów graficznych na potrzeby działu marketingu dla wsparcia celów biznesowych,
- współpraca z działami wewnętrznymi – w oparciu o potrzeby proponowanie rozwiązań graficznych,
- współpraca i kontakt z drukarniami,
- opracowywanie materiałów typu: foldery, ulotki, cenniki, plakaty, katalogi,
- dbałość o jakość i spójność stylistyczną realizowanych projektów.

Wymagania

- poczucie estetyki i zmysł artystyczny,
- dobra znajomość programów Photoshop, Illustrator, Indesign,
- kreatywność i nieszablonowy sposób myślenia,
- terminowość oraz dobra organizacja czasu pracy,
- mile widziana znajomość CSS, programów Adobe Flash, Adobe Livecycle, After Effects, Corel Draw.

Oferujemy

- pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- współpracę na podstawie umowy o pracę,
- możliwość współtworzenia marki w kreatywnej atmosferze,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- profesjonalne narzędzia pracy.