Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Kierowca kat. B - międzynarodowy przewóz osób

Wrocław

, EuroLanser

Kierowca kat. B - międzynarodowy przewóz osób
Wrocław

Opis stanowiska

Zatrudnimy kierowcę Kat B - Trasy międzynarodowe (UE)
Poszukujemy osób z Krakowa i okolic i Wrocławia i okolic.

Opis stanowiska:

- przewóz osób na trasie Polska - Niemcy - Holandia
- dbanie o komfort i bezpieczeństwo pasażerów.

Wymagania

Poszukujemy osobę mającą:
- doświadczenie na trasach międzynarodowych,
- ważne badanie psychotechniczne,
- świadectwo o niekaralności,
- ukończone 25 lat.

Wymagania:
- wytrzymałość na długie trasy,
- płynna obsługa nawigacji,
- znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub
holenderskiego w stopniu komunikatywnym,
- chęć do pracy,
- wysoka kultura osobista,
- dyspozycyjność,
- komunikatywność.

Oferujemy

- umowę o pracę
- pełny etat

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji przez formularz zgłoszeniowy (CV + list motywacyjny) wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.