Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Marketingu i Public Relations

Gliwice

, Firma świadcząca usługi prawne

Specjalista ds. Marketingu i Public Relations
Gliwice

Opis stanowiska

Firma świadcząca usługi prawne, która zajmuje się rozwiązywaniem problemów finansowo-prawnych – zarówno osobom prywatnym, jak i firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw – poszukuje kandydata na stanowisko:

OPIS STANOWISKA :

• Wdrażanie optymalnych strategii marketingowych i PR;
• Bieżąca współpraca z mediami;
• Opracowywanie materiałów tekstowych;
• Przygotowywanie komunikacji marketingowej;
• Zwiększanie rozpoznawalności oraz wzmocnienie wizerunku marki na rynku;
• Współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie działań Prowych;
• Dbanie o spójność wizerunku firmy w internecie;
• Stały monitoring działań konkurencji .

Wymagania

• Wiedzy z zakresu marketingu, PR oraz mediów społecznościowych;
• Gotowości do samodzielnego działania;
• Bardzo dobrej organizacji pracy;
• Kreatywności;
• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
• Umiejętności pracy w zespole oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy

• Wynagrodzenie zawsze płacone na czas;
• możliwość awansu w strukturach firmy;
• dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje;
• możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (Karta fit profit)