Branża

  • Kasjerzy / Ekspedienci

Lokalizacje

  • Kalisz
    (06-461)

Praca na stanowisku PRACOWNIK DZIAŁU WĘDLINY SERY

Kalisz

, E.Leclerc

PRACOWNIK DZIAŁU WĘDLINY SERY
Kalisz

Opis stanowiska

Osoba podlegać będzie hierarchicznie Kierownikowi działu
Opis stanowiska pracy:
- profesjonalna obsługa i doradztwo klienta
- sprawne uzupełnianie towaru na półkach
- dbanie o oznakowanie cenowe i ekspozycję towarów
- dbanie o czystość działu,
- utrzymywanie odpowiedniego poziomu zatowarowania działu
- utrzymywać dobrą prezentację działu: rotacje towaru, etykietowanie, czystość (obowiązujące normy
higieny)

Wymagania

• doświadczenia w obsłudze klienta
• zaangażowania w wykonywaną pracę
• odpowiedzialności
• umiejętności pracy w zespole
• sumienności i uczciwości

Oferujemy

• możliwość rozwoju zawodowego poprzez interesujące zadania
• stałą pracę w stabilnej firmie