Branża

  • Nieruchomości

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Warszawa (Ursynów)
    (02-777)
  • Płock
    (09-400)

Praca na stanowisku Doradca ds. pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Warszawa (Ursynów) i inne lokalizacje

, S-ka Nier Sp. z o.o. Partner Metrohouse S.A.

Opis działalności firmy

BLOKADA PRACODAWCY - SPRAWDZIĆ EMAIL UŻYTKOWNIKA Metrohouse S.A. już od kilku lat z sukcesem rozwija swoją sieć nowoczesnych biur nieruchomości tworząc nowy standard w obsłudze klientów. W oparciu o najlepsze wzorce oraz wykorzystując najnowsze technologie przygotowaliśmy strukturę i środowisko do realizacji naszego zamierzenia.

Doradca ds. pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

Opis stanowiska

Naszym kapitałem są ludzie. To oni tworzą wartość naszej firmy

Obowiązki:

  • pozyskiwanie ofert kupna/sprzedaży/najmu nieruchomości
  • profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami
  • kompletowanie dokumentów i zawieranie umów
  • kontrola stanu prawnego nieruchomości
  • monitorowanie rynku nieruchomości

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • umiejętność negocjacji
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • systematyczność, samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • reprezentowanie firmy o ugruntowanej pozycji
  • progresywny system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, aparat cyfrowy
  • autorski program komputerowy, idealnie dopasowany do pracy pośrednika
  • udział w cotygodniowych szkoleniach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stacjonarne miejsce pracy w centrali firmy z pełnym wyposażeniem biurowym