Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Olsztynek
    (11-015)

Praca na stanowisku Technolog produkcji betonu

Olsztynek

, CONCRETE-ZABŁOCCY Sp.J.

Technolog produkcji betonu
Olsztynek

Opis stanowiska

W związku z rozwojem firmy, CONCRETE-ZABŁOCCY Sp.J.
poszukuje w Olsztynie/Olsztynku osoby na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

Prowadzenie zakładowej kontroli produkcji (ZKP);
Przygotowywanie i modyfikacja receptur produktów;
Prowadzenie badań laboratoryjnych, testów nowych surowców, rozwiązań technologicznych;
Wdrażanie udoskonaleń obecnych produktów;
Ogólny nadzór nad procesem produkcji (planowanie, rozliczenia, kalibracja, kontrola jakości);
Podejmowanie działań prowadzących do optymalizacji i usprawnienia procesu produkcji;
Wsparcie wymagających i nietypowych postępowań reklamacyjnych;
Ścisła współpraca z działem produkcji.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane na kierunkach budownictwo / inżynieria materiałowa;
Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z modyfikacją receptur, prowadzeniu badań, testów betonu (również akademickie);
Mile widziane doświadczenie na stanowisku technologa produkcji betonu;
Biegła znajomość zagadnień z zakresu technologii betonu;
Znajomość Pakietu Office;
Prawo jazdy kat B;
Dobra organizacja pracy, skrupulatność.

Oferujemy

Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie;
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Możliwość rozwoju zawodowego
Służbowy telefon komórkowy i laptop.