Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gorzów Wielkopolski
    (66-400)

Praca na stanowisku Pracownik Etykietowania

Gorzów Wielkopolski

, Silcare

Pracownik Etykietowania

Opis stanowiska

Firma Silcare Sp. Z O. O. Sp. K. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• etykietowanie kosmetyków;
• współpracę z innymi działami;
• zapewnienie ciągłości i efektywności produktów wychodzących;
• współprace z działem magazynu i dyspozycji mające na celu terminowe wysyłanie zamówionego towaru.

Wymagania

• gotowości do pracy w systemie II zmianowym;
• gotowości do podjęcia pracy od zaraz;
• sumienność, terminowość;
• zdolności manualne, dokładność;
• umiejętność pracy w zespole;
• zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
• umiejętność przyjmowania odpowiedzialności i podejmowania decyzji;
• bardzo dobrej organizacji pracy własnej;
• komunikatywności.

Oferujemy

• pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
• gwarantowaną wypłatę wynagrodzenia;
• możliwość rozwoju zawodowego.