Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Domaniów
    (55-216)

Praca na stanowisku Kasjer

Domaniów

, FHU Agnieszka Celka (LOTOS PALIWA )

Kasjer
Domaniów

Opis stanowiska

Zatrudnię sprzedawców/kasjerów na Stację Paliw Witowice i Oleśnica Mała (Autostrada A4)

PODSTAWOWE ZADANIA:
- obsługa klienta zgodnie ze standardami
- obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
- dbałość o powierzone mienie
- aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych
- pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług

Wymagania

- wykształcenie średnie lub zawodowe
- mile widziane doświadczenie w pracy w handlu detalicznym
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- umiejętności dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad
- kultura osobista
- życzliwość
- pozytywne nastawienie do ludzi

Chętnie zatrudnię osoby 45+ oraz studentów. Grafik możemy dostosować do zajęć szkolnych!

Oferujemy

- umowę o pracę
- pełny etat