Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds kontaktu z klientem

Białystok

, Transcom

Specjalista ds kontaktu z klientem
Białystok

Opis stanowiska

Transcom zaprasza osoby zainteresowane stałą pracą!

Zadania: telefoniczny kontakt z klientem, przedstawianie oferty, sprzedaż produktu bankowego

Zostań konsultantem ZNANEGO i STABILNEGO banku!!!

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
- wysoka kultura osobista
- dobra dykcja
- nastawienie na cel
- chęć rozwoju

Oferujemy

- umowa o pracę
- praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy) w systemnie zmianowym (9:00-15:00, 15:00-21:00)
- atrakcyjne stałe wynagrodzenie (6h dziennie płatne jak pełny etat i POWYŻEJ najniższej krajowej!)
- dodatkowe bonusy od sprzedaży
- szkolenie przygotowujące
- profesjonalne warunki pracy (praca biurowa)