Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Koordynator projektu

Rzeszów

, Kompass Consulting

Koordynator projektu
Rzeszów

Opis stanowiska

Kompass Consulting jesteśmy prorozwojową grupą doradczą wspierającą firmy i instytucje. Oferujemy usługi finansowe (leasing, kredyt, dotacje UE), rozwojowe (szkolenia, coaching, kursy zawodowe) i pośrednictwa pracy.

W związku z realizacją projektów unijnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator projektu EFS

Miejsce pracy: Rzeszów
Region: podkarpackie

Zakres obowiązków:
• zarządzanie realizacją projektów od strony merytorycznej i finansowej
• realizacja zadań w projektach zgodnie założeniami wniosków o dofinansowanie oraz zasadami realizacji projektów w ramach EFS
• realizacja zadań zgodnie z wyznaczonymi harmonogramami w projektach
• koordynacja prac członków zespołu projektowego
• realizacja działań informacyjno-rekrutacyjnych w projektach
• wybór podwykonawców do realizacji zadań w projektach zgodnie z obowiązującymi przepisami
• nadzór nad realizacją wsparcia merytorycznego w projektach (szkolenia, doradztwo)
• przygotowywanie umów, dokumentacji projektowej, raportów
• prowadzenie i monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu
• zarządzanie ryzykiem w projektach

Wymagania

• minimum rok doświadczenia w koordynacji projektów unijnych,
• wykształcenie wyższe,
• znajomość rynku szkoleniowego,
• znajomość zasad realizacji projektów unijnych w ramach perspektywy 2014-2020,
• bardzo dobra znajomość MS Office,
• umiejętność zarządzania zespołem pracowników,
• czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• pracę w młodym i ambitnym zespole,
• jasną ścieżkę rozwoju kariery w ramach firmy,
• możliwość rozwoju osobistego, edukacji, szkoleń itp.