Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży SEM, SEO i social media

Poznań

, ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Specjalista ds. sprzedaży SEM, SEO i social media
Poznań

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się budowaniem wizerunku firm w Internecie, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: sem/poz/2017

Zadania:
- bieżąca obsługa handlowa oraz pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych,
- negocjacje i sprzedaż usług firmy,
- przygotowywanie ofert handlowych,
- przygotowywanie umów i aneksów,
- przygotowywanie raportów i analiz dla Klientów.

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta biznesowego,
- motywacji i nastawienia na sukces,
- szybkiego przyswajania wiedzy,
- zaangażowania w wykonywane obowiązki,
- umiejętności sprawnego korzystania z sieci Internet,
- dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień dot. marketingu internetowego.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po 3-miesięcznym okresie próbnym,
- atrakcyjne wynagrodzenie + pensja i prowizja,
- możliwość rozwoju kariery zawodowej i udziału w szkoleniach,
- pracę w młodym i dynamicznym zespole.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: praca.poznan@antidotum.eu (w tytule maila prosimy wpisać: nr ref.: sem/poz/2017) lub zapraszamy do biura w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 17 (parter).