Branża

  • Kasjerzy / Ekspedienci

Lokalizacje

  • Łapy
    (18-100)

Praca na stanowisku Ekspedientkę do sklepu odzieżowego

Łapy

, Szmizjerka sp. z o.o.

Ekspedientkę do sklepu odzieżowego
Łapy

Opis stanowiska

Zatrudnimy pracownika do sieciowego sklepu odzieżowego w Łapach.

Zadania:
- obsługa klientów sklepu,
- obsługa kasy fiskalnej,
- utrzymywanie sklepu w czystości,
- eksponowanie towaru,
- inne zlecone obowiązki związane z pracą sprzedawcy/ kasjera

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość marek odzieżowych,
- znajomość technik sprzedażowych,
- umiejętność ekspozycji towaru
- wymagana dyspozycyjność

Oferujemy

- pełne zaplecze socjalne,
- umowę o pracę po okresie próbnym,
- stałe, stabilne zatrudnienie,
- możliwość pracy w zgranym teamie