Branża

  • Finanse / Ekonomia

Lokalizacje

  • Chrzanów
    (23-305)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Doradca Finansowy

Chrzanów

, Pożyczki

Doradca Finansowy
Chrzanów

Opis stanowiska

Międzynarodowa firma finansowa poszukuję osób z terenu:
Chrzanowa, Trzebini, Libiąża, Olkusza, Bukowna
na stanowisko Przedstawiciela finansowego.

Opis stanowiska pracy:

-Realizacja założonych celów firmy
-Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem pozyskanym oraz z portfela firmy
-Aktywne pozyskanie klienta poprzez promowanie materiałów marketingowych

Wymagania

-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
-Wysoka kultura osobista
-Dobra organizacja pracy
-Zaangażowanie i chęć działania
-Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży/ zarządzaniu ludźmi( pożyczki, ubezpieczenia itp)

Oferujemy

-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Umowę o współpracy
-Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-Elastyczny czas pracy
-Możliwość rozwoju zawodowego ( awans)
-Wsparcie menadżera grupy