Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Sulęcin
    (55-010)

Praca na stanowisku pracownik kontroli jakości (II zmiany)

Sulęcin

, Randstad Polska

pracownik kontroli jakości (II zmiany)
Sulęcin

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive zlokalizowanej w Kostrzynie nad Odrą, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

pracownik kontroli jakości

Zakres obowiązków:
• nadzorowanie prac na produkcji
• kontrola jakości konstrukcji stalowych
• współpraca z mistrzami i brygadzistami

Wymagania

• wykształcenie min. zawodowe
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• samodzielność
• bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

• umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy
• praca od poniedziałku w systemie II zmianowym
• bogaty pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna)