Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Koszalin
    (75-001)

Praca na stanowisku Pracownik Działu Serwisu

Koszalin

, Kospel S.A.

Pracownik Działu Serwisu
Koszalin

Opis stanowiska

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia Klientów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU SERWISU

Zadania:

•Bieżący serwis i konserwacja urządzeń produkcyjnych
•Obsługa klientów w zakresie eksploatacji urządzeń produkowanych przez naszą firmę

Wymagania

•Wykształcenie średnie techniczne
•Prawo jazdy kat. B
•Motywacja i chęć rozwoju

Oferujemy

•Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•Umowa o pracę
•Ciekawe wyzwania oraz rozwój zawodowy
•Pakiet socjalny