Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Chełm
    (11-100)

Praca na stanowisku Pracownik branży produkcyjnej/logistycznej

Chełm

, Duijndam International

Pracownik branży produkcyjnej/logistycznej
Chełm

Opis stanowiska

Duijndam International to agencja zatrudnienia zarejestrowana w KRAZ pod nr 1.
Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Aktualnie poszukujemy osób do pracy m.in. przy:
• kontroli jakości warzyw i owoców
• obsłudze maszyny typu Flow-Pack
• orchideach
• kwiatach ciętych
• kompletacji zamówień

Wymagania

• dyspozycyjność do podjęcia pracy na okres min. 3 miesięcy
• chęć i motywacja do pracy
• znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem
• prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• legalne zatrudnienie
• cotygodniowe rozliczenia godzin pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z holenderskim CAO
• pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
• zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
• dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego (zorgtoeslag)
• częściowy zwrot kosztów zakwaterowania (ET regeleling)
• pomoc w organizacji wyjazdu, a na miejscu transport do i z pracy
• wsparcie polskich koordynatorów