Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Węgorzewo
    (11-600)

Praca na stanowisku Koordynator Handlowy

Węgorzewo

, Actio-HR

Koordynator Handlowy
Węgorzewo

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. Dla Naszego Klienta - międzynarodowej firmy świadczącej usługi transportowe poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Węgorzewo

Dążenie do zwiększenia sprzedaży usług przewozowych,
Odpowiedzialność za politykę marketingową - tworzenie planów, wdrażanie działań,
Analiza działań konkurencji - śledzenie sytucji rynkowej w pobliskim obszarze,
Monitorowanie poziomu jakości świadczonych usług,
Dbałość o wizerunek firmy,
Szukanie rozwiązań prorozwojowych - wprowadzanie innowacyjności,
Nadzór nad komunikacją z pasażerami,
Tworzenie analiz i raportów.

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży/marketingu,
Prawo jazdy kat.B,
Obsługa pakietu MS Office,
Umiejętności negocjacyjne i analityczne,
Czynny udział w realizowanych projektach,
Pomysłowość, własna inwencja,
Wykształcenie wyższe.

Oferujemy

Świetne warunki zarobkowe - premie,
Interesującą, pełną wyzwań pracę,
Dynamiczny rozwój,
Zatrudnienie w renomowanej firmie.