Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Lubicz
    (49-313)

Praca na stanowisku Spedytor międzynarodowy z j. niemieckim/ angielskim

Lubicz

, flame

Spedytor międzynarodowy z j. niemieckim/ angielskim
Lubicz

Opis stanowiska

Spedytora międzynarodowego z j. niemieckim/ angielskim ZATRUDNIĘ.

Zakres obowiązków
• Spedycja ładunków
• Zabezpieczenie ładunków dla pojazdów własnych
• Zabezpieczenie ładunków dla podwykonawców
• Negocjacje z Klientami

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego/angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodne porozumiewanie się z Klientem zagranicznym
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• Wiedza z zakresu spedycji, transportu i logistyki
• Obsługa komputera i urządzeń biurowych
• Umiejętność podejmowania szybkich decyzji

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednie zatrudnienie u Klienta
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę jednozmianową
• Interesującą, pełną wyzwań pracę
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w miejscowości Rogówko/ k. Torunia
• Możliwość rozwoju zawodowego