Branża

  • BHP / Ochrona Środowiska

Lokalizacje

  • Pszczyna
    (43-200)

Praca na stanowisku Specjalista ds. BHP

Pszczyna

, Dart-Pol

Specjalista ds. BHP
Pszczyna

Opis stanowiska

Osobom, które założą własną działalność gospodarczą Firma Dart-Pol, organizator imprez i pikników firmowych zleci wykonywanie usług BHP, prowadzenie korespondencji z kontrahentami oraz działania promujące szkolenia prowadzone przez firmę Dart-Pol. Zakres prac okresowo zmienny, gwarantowany przez cały okres zawartej umowy.

Zlecenia wykonywane będą w siedzibie firmy w Pszczynie, ul. Sznelowiec 10.

Zakres obowiązków:
1. Działania związane z BHP
2. Działania organizacyjne:
• Przygotowywanie dokumentów realizacyjnych
• Przygotowywanie zleceń dla realizatorów imprez
• Przygotowywanie umów dla podwykonawców
• Wykonywanie prac biurowych wspierających działania realizacyjne Zleceniodawcy

3. Działania telekontaktowe i telemarketingowe:
• W sezonie realizacyjnym - prowadzenie korespondencji telefonicznej i mailowej z realizatorami imprez
• Poza sezonem realizacyjnym – prowadzenie korespondencji telefonicznej i mailowej z kontrahentami firmy Dart-Pol celem nawiązania kontaktów handlowych na kolejny rok realizacyjny

Od osób deklarujących wykonywanie obowiązków z pełnym zaangażowaniem firma nie wymaga wieloletniego doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. BHP.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP
• Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów i zasad BHP
• Aktualne uprawnienia do prowadzenia szkoleń BHP
• Bardzo dobra znajomość MS Excel
• Dobra organizacja pracy
• Umiejętność efektywnego prowadzenia szkoleń
• Przejęcie odpowiedzialności za powierzone zadania
• Dyspozycyjność
• Przestrzeganie procedur

Oferujemy

Wynagrodzenie 16-20 zł brutto/godz. na podstawie rachunku lub 16-20 zł netto/godz. na podstawie faktury VAT.

Wymiar czasu pracy:
• Podstawowy wymiar czasu pracy – 8h/dzień
• W sezonie realizacyjny wymagana jest dyspozycyjność - wymiar czasu pracy powyżej 8h/dzień (sezon realizacyjny: marzec-czerwiec, sierpień-wrzesień)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez portal.