Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Kraków

, Smart-HR

Specjalista ds. Marketingu Internetowego
Kraków

Opis stanowiska

SMART-HR – jesteśmy firmą doradztwa personalnego, realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy doradczej świadczącej usługi z zakresu doradztwa prawno-finansowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• Współtworzenie oraz koordynowanie działań promocyjnych w kanałach digital,
• Przygotowywanie koncepcji kampanii marketingowych i zarządzanie nimi w sieciach społecznościowych (Facebook, YouTube, Twitter),
• Tworzenie i zarządzanie kampaniami email marketingowymi,
• Koordynację prac związanych z przygotowywaniem landing page,
• Planowanie wysyłek kampanii mailingowych z uwzględnieniem segmentacji klienta,
• Bieżącą analizę danych z przeprowadzanych kampanii,
• Stałą optymalizację efektywności kampanii,
• Współpracę z partnerami zewnętrznymi (lead generatorami) i inicjowanie kampanii mających na celu zwiększenie sprzedaży.

Wymagania

• Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Znajomości aktualnych trendów marketingu internetowego i specyfiki rynku e-commerce,
• Znajomości rynku afiliacyjnego,
• Doświadczenia w prowadzeniu kampanii w social media,
• Znajomości systemów analizy aktywności w mediach społecznościowych,
• Znajomości trendów w reklamie mobilnej,
• Praktycznej znajomości systemów e-mail marketingowych,
• Bardzo dobrej znajomości Google Analytics i Adwords,
• Znajomości języka angielskiego pozwalająca na swobodna komunikację,
• Umiejętności prowadzenia negocjacji, inicjatywy i kreatywności,
• Umiejętności optymalizacji procesu projektowego, wydajności i wytrwałości.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B lub kontrakt z brytyjską firmą,
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i wiedzy plus premia,
• Dodatkowe benefity w postaci prywatnej opieki medycznej itp.,
• Duże możliwości rozwoju, okazja do realizacji ciekawych i wymagających zadań, udział w innowacyjnych projektach,
• Przyjazną atmosferę w międzynarodowym zespole profesjonalistów,
• Pracę na nowoczesnych narzędziach IT.