Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Praca na stanowisku INŻYNIER SPRZEDAŻY

Dąbrowa Górnicza

, Partner Serwis Sp. z o.o.

INŻYNIER SPRZEDAŻY

Opis stanowiska

Partner Serwis Sp. z o.o. świadczy najwyższej jakości usługi serwisu przemysłowego i obecnie na teren woj. Śląskiego poszukuje osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI:
- Aktywne poszukiwanie nowych klientów dla działu sprzedaży
- Przygotowywanie ofert pod względem technicznym i handlowym
- Doradztwo techniczne

Wymagania

- Wykształcenie co najmniej średnie techniczne, mile widziane wyższe inżynierskie – preferowany kierunek – elektrotechnika (maszyny elektryczne)
- Minimum roczne doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku w firmie o podobnym profilu działalności – handel (maszyny elektryczne, automatyka, elektrotechnika)
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego; mile widziana znajomość j. niemieckiego
- Czynne prawo jazdy kat. B
- Komunikatywność, determinacja w osiąganiu celu oraz wysoka kultura osobista

Oferujemy

- Stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
- Zatrudnienie na umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne
- Narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, modem internetowy
- Dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem „INŻ. SPRZEDAŻY – WOJ. ŚLĄSKIE” poprzez portal.