Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Sieradz
    (98-200)

Praca na stanowisku Specjalista ds. rozwoju usług edukacyjnych

Sieradz

, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK

Specjalista ds. rozwoju usług edukacyjnych
Sieradz

Opis stanowiska

1) Współpraca przy realizacji firmowej strategii marketingowej, poprzez m.in.:
- przygotowanie materiałów promocyjnych i sprzedażowych (broszury, plakaty, ulotki, artykuły informacyjne)
- dystrybucje materiałów promocyjno-reklamowych oraz informacyjnych
- dbanie o identyfikację wizualną firmy
- budowanie wizerunku firmy poprzez tworzenie strony internetowej; codzienne jej aktualizowanie, pisanie artykułów
2) Współpraca przy organizacji event’ów
3) Szeroko rozumiana realizacja kampanii promocyjnej
4) Organizacja powierzchni wystawienniczej na targach edukacyjnych oraz aktywne uczestnictwo w obsłudze klienta targowego
5) Przygotowywanie materiałów informacyjnych dla odbiorców usług edukacyjnych
6) Monitoring działań konkurencji

Wymagania

1) Najbardziej ze wszystkiego cenimy chęć pracy
2) Ukończone (lub kończone) studia wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, marketing.
3) Aktywność w trakcie studiów, patrzymy też na wolontariat – premiujemy osoby, którym „chciało się chcieć”
4) Kreatywność, tzw. open – mind, duża energia i konsekwencja w działaniu, umiejętność efektywnej i samodzielnej pracy, również pod presją czasu.
5) Swoboda w nawiązywaniu nowych kontaktów
6) Własny samochód do wykorzystywania do celów służbowych

Oferujemy

1) Realną możliwość zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń.
2) Satysfakcję z osiąganych wspólnie sukcesów.
3) Różnorodność zadań
4) Pracę w pozytywnym i zgranym zespole.
5) Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych i pakietu medycznego na atrakcyjnych warunkach,