Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Pracownik linii produkcyjnej

Bielsko-Biała

, ASK Poland Sp. z o.o.

Pracownik linii produkcyjnej

Opis stanowiska

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy. Naszymi klientami są między innymi firmy takie jak Fiat, Audi, Porche, BMW, Alfa Romeo.

Obecnie poszukujemy kilkudziesięciu kandydatów na stanowisko:

Pracownik/ca linii produkcyjnej

Opis stanowiska:
1. Przygotowanie produkcji i obsługa urządzeń zgodnie z instrukcją pracy.
2. Utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku przez cały czas świadczenia pracy.
3. Kontrola jakości wyrobów
4. Prace pomocnicze na linii produkcyjnej oraz zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.

Wymagania

1. Zdolności manualne
2. Zdolności szybkiego kojarzenia i logicznego myślenia
3. Umiejętność rozróżniania kolorów, zdolność koncentracji umiejętność szybkiego reagowania,
4. Rzetelność, obowiązkowość, punktualność
5. Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany

Oferujemy

1. Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
2. Możliwość rozwoju
3. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę (1 na okres próbny, kolejna na czas określony i następna na czas nieokreślony)
4. Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna)