Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Dzierżoniów
    (58-200)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji, Bielany Wrocławskie

Dzierżoniów

, Human Pro Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Human Pro Sp. z o.o. jest agencją pracy i doradztwa personalnego, wpisaną do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 3502. Human Pro działa w sferze nowoczesnych rozwiązań kadrowych, rozwoju personelu i doradztwa dla firm.

Pracownik produkcji, Bielany Wrocławskie
Dzierżoniów

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, fabryki drobnego AGD na Bielanach Wrocławskich poszukujemy osób na stanowiska produkcyjne. Do zadań pracowników należeć będzie:

- obsługa maszyn (wtryskarki)
- składanie elementów
- bieżąca kontrola wykonanych produktów
- sprawdzanie wyrobu pod względem jakościowym zgodnie z wytycznymi
- przyjmowanie oraz przekazywanie zmiany
- dbanie o stanowisko pracy

Wymagania

Oczekujemy:

- posiadanie zdolności manualnych
- wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z przepisami BHP
- chęć do pracy
Nie wymagamy doświadczenia, osoby są szczegółowo przeszkolone w zakresie pracy.

Oferujemy

Oferujemy:

- umowę o pracę
- pakiet świadczeń socjalnych
- pracę od poniedziałku do piątku oraz w weekendy, w systemie 3 zmianowym
- opiekę koordynatora
- pakiet szkoleń
- bezpłatne dojazdy z miejscowości zamieszkania

Osoby zainteresowane prosimy  o przesłanie z CV z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."