Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Mysłowice
    (41-400)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Mysłowice

, Servizi Integrati Polona Sp. z o.o.

Pracownik produkcji
Mysłowice

Opis stanowiska

Agencja Pracy Servizi Integrati Polona Sp. z o.o. zajmuję się profesjonalną selekcją i rekrutacją personelu tymczasowego. Posiadamy Certyfikat Wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 11129
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY
Miejsce pracy: Mysłowice

Zakres obowiązków:
• Praca na linii produkcyjnej
• Dbałość o jakość wykonywanej pracy
• właściwa i terminowa realizacja powierzonych działań

Wymagania

• doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym
• motywacja i determinacja do pracy
• gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

• możliwość zdobycia doświadczenia
• umowę o pracę tymczasową
• pracę w renomowanej firmie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Agencja Pracy Servizi Integrati Polonia Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach Al. Bielska 56/18, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal.