Branża

  • Praca Fizyczna

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Radziejów
    (88-200)

Praca na stanowisku Spawacz - od zaraz

Radziejów

, B&S Sp. z o.o.

Spawacz - od zaraz
Radziejów

Opis stanowiska

-    przeprowadzanie remontów maszyn i urządzeń
-    przestrzeganie procedur
-    spawanie elementów i konstrukcji metalowych oraz prace ślusarskie

Wymagania

-    doświadczenie w spawaniu
-    umiejętność spawania potwierdzona certyfikatem
-    znajomość rysynku technicznego
-    dokładność i precyzja

Oferujemy

-    stabilne zatrudnienie

-    prace 2-zmianową, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

-    niezbędne narzędzia do pracy

-    pracę w prężnie rozwijającej się firmie