Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Inowrocław
    (88-100)

Praca na stanowisku Operator CNC

Inowrocław

, B&S Sp. z o.o.

Operator CNC
Inowrocław

Opis stanowiska

• Uzbrajanie obrabiarki w niezbędne narzędzia
• Dobór parametrów skrawania do zastosowanych narzędzi
• Dokonywanie pomiarów
• Prawidłowa realizacja procesu na obrabiarce
• Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
• Min. 2-letnie doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie
• Znajomość obrabiarek sterowanych numerycznie 4- i 5-osiowych (frezarki, tokarki, CNC)
• Dobra znajomość rysunku technicznego
• Zdolności manualne i techniczne
• Dokładność, precyzja, odpowiedzialność
• Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
• Umiejętność pracy w zespole
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie
• Pracę na pełen etat
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego