Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Słubice
    (09-533)

Praca na stanowisku specjalista ds. kadr

Słubice

, Randstad Polska

specjalista ds. kadr
Słubice

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Słubicach, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• zapewnienie ciągłości produkcji i terminowego realizowania zleceń poprzez zapewnienie personelu z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem ( planowanie personelu we współpracy z działem produkcji logistyki i sprzedaży – sporządzanie planów zapotrzebowania personalnego i ich bieżąca aktualizacja)
• organizowanie, przeprowadzanie, nadzór i realizowanie procesu rekrutacji nowych pracowników we współpracy z firmami doradztwa personalnego i innymi podmiotami
• współpraca i promowanie zakładu na uczelniach i w szkołach w zakresie ofert pracy dla nowych pracowników (specjalistów w trudnodostępnych zawodach), organizowanie praktyk zawodowych, uczestnictwo w targach pracy organizowanych na uczelniach – przygotowanie materiałów promujących zakład (filmy, prezentacje, informatory, dni otwarte itp.)
• planowanie i definiowanie we współpracy z pozostałymi pracownikami potrzeb personalnych (nowych pracowników, stażystów zleceniobiorców itp.) zakładu
• prowadzenie statystyk i analiz dotyczących wszystkich spraw związanych z pracownikami
• prowadzenie spraw związanych z pracownikami tymczasowymi i pracownikami z Ukrainy i innych Państw
• opracowywanie nadzór i kontrola realizacji programu szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników firmy
• opracowanie wdrożenie i kontrola oraz rozwój systemu szkoleń wstępnych i okresowych dla wszystkich pracowników wpływających na zwiększenie świadomości organizacyjnej, integrację z celami firmy wzrost efektywności i jakości pracy oraz rozwój pracowników
• analiza kosztów zatrudnienia oraz stosowanych form zatrudnienia i wynagradzania
• opracowywanie i rozwijanie systemów motywacyjno – premiowych w firmie oraz dostosowywanie ich do aktualnych potrzeb i sytuacji na rynku pracy
• nadzorowanie i kontrola spraw związanych z dyscypliną i porządkiem pracy oraz poszanowaniem i dbałością o powierzone mienie
• sporządzanie raportów i analiz zleconych przez przełożonych
• ciągłe doskonalenie metod pracy
• nadzór i kontrola w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy

Wymagania

• wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu zarządzanie personelem lub ekonomiczne
• min. 3 letnie doświadczenie na w/w stanowisku
• komunikatywna znajomość j. angielskiego
• bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu procesów rekrutacji, metod i technik rekrutacji itp.
• bardzo dobra znajomość aktualnej sytuacji na rynku pracy
• umiejętność tworzenia i przeprowadzania szkoleń w zakresie tzw. miękkich tematów personalnych, przeprowadzanie rozmów dyscyplinujących zwiększających produktywność, przestrzeganie ustalonego porządku i dyscypliny pracy,
• bardzo dobra znajomość prawa pracy w zakresie czasu pracy i wynagrodzenia za pracę oraz pozapłacowych systemów wynagradzania i motywowania pracowników

Oferujemy

• umowa o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pakiet benefitów
• możliwość rozwoju w firmie z zagranicznym kapitałem