Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Sieradz
    (98-200)

Praca na stanowisku Komisjoner do zbierania zamówień bez doświadczenia

Sieradz

, Personnel International BPO Sp. z o. o.

Komisjoner do zbierania zamówień bez doświadczenia
Sieradz

Opis stanowiska

Jesteśmy agencją zatrudnienia która od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do krajowych oraz zagranicznych Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.
Obecnie Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) poszukuje dla naszego polskiego Klienta pracowników na stanowisko:
oferta pracy tymczasowej

Miejsca pracy:
• Sieradz

Zakres obowiązków:
• przygotowanie towaru do wysyłki(kompletacja zamówień)na palety,
• zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego typu PBV,
• obsługa wózka widłowego niskiego unoszenia,
• dbanie o porządek w miejscu pracy,
• praca w systemie zmianowym,
• praca na hali ciepłej, w chłodni oraz przy owocach i warzywach;

Wymagania

• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,
• dynamika pracy;

Oferujemy

• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
• stałe zatrudnienie,
• premie uzależnione od efektów pracy,
• premię uznaniową dla najlepszych pracowników,
• możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji.