Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Piotrków Trybunalski
    (97-300)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Piotrków Trybunalski

, During Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji

Opis stanowiska

Firma During Polska Sp. z o.o. nr APT 15357 poszukuje osób chętnych do rozpoczęcia współpracy na stanowisku: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Łódź, Radomsko

Zakres obowiązków:
⦁ Montowanie półproduktów na linii produkcyjnej,
⦁ Składanie komponentów zgodnie z procedurą,
⦁ Zapewnianie wysokiej jakości produktu,
⦁ Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,
⦁ Dbałość o utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania

⦁ Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
⦁ Dokładność,
⦁ Zaangażowanie i motywacja do podjęcia pracy na linii produkcyjnej,
⦁ Zdolności manualne,
⦁ Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, ale nie jest ono warunkiem koniecznym.

Oferujemy

⦁ Umowę o pracę tymczasową,
⦁ Możliwość podjęcia współpracy OD ZARAZ!,
⦁ Bezpłatny dowóz z Piotrkowa Trybunalskiego do Łodzi,
⦁ Możliwość stałego zatrudnienia,
⦁ Pracę w dużej firmie z branży AGD.