Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Opole
    (45-001)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Opole

, GP People

Pracownik produkcji
Opole

Opis stanowiska

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR. By dowiedzieć się więcej, odwiedź nasz profil na Facebooku i GoldenLine.

Aktualnie dla naszego opolskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

nr referencyjny: PP/02/17
miejsce pracy: Opole
region: opolskie

Opis stanowiska:

- praca na hali produkcyjnej przy montażu wiązek elektrycznych

Wymagania

- sprawność manualna, precyzja
- umiejętność rozróżniania barw
- mile widziane doświadczenie na linii produkcyjnej

Oferujemy

- umowę o pracę, pełny etat, praca w systemie jednozmianowym godz. 6:00-14:00
- stawkę godzinową 13 zł/brutto
- po 3 miesiącach dla osób, które się sprawdzą, możliwość podwyżki
- przyjazną atmosferę w miejscu pracy