Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Praca dla studentów IT od zaraz

Gliwice

, Axell Employment

Praca dla studentów IT od zaraz
Gliwice

Opis stanowiska

Jeżeli jesteś studentem informatyki lub kierunków pokrewnych i zależy Ci na zdobyciu doświadczenia zawodowego, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Poszukujemy pracowników do wprowadzania danych do systemu komputerowego.

Miejsce pracy: Gliwice

Opis zadań:

  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego w języku angielskim

Wymagania

  •          studenci informatyki lub kierunków pokrewnych
  •          dobra znajomość języka angielskiego
  •          samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  •          dobra organizacja pracy

Oferujemy

  •          współpracę w oparciu o umowę zlecenie
  •          atrakcyjne stawki
  •          możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  •          miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV.

Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.

Oferujemy pracę na terenie Holandii. Współpracujemy z wieloma holenderskimi firmami z różnorodnych branż, dając zatrudnienie wielu Polakom. Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą? Chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych pracowników? Zapoznaj się z poniższą ofertą i podejmij współpracę z Axell.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4106 i nazwą Axell Holandia Sp z .o.o oraz jesteśmy członkiem Związku Pracodawców OKAP.