Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Krępice
    (55-330)

Praca na stanowisku Specjalista ds. kadr i płac

Opis działalności firmy

Firma INMED-Karczewscy, powstała w 1996 roku i od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się technologiami medycznymi w zakresie produkcyjnym, dystrybucyjnym i usługowym. Przez lata nasza firma dała się poznać jako rzetelny i wiarygodny partner w biznesie, wynikiem czego jest obecna silna i stabilna pozycja na rynku jako firmy specjalizującej się w systemach rurociągowych dla gazów medycznych i mogącej w tym zakresie podołać każdemu zadaniu. Dysponujemy kadrą o szerokim zakresie wiedzy i dużym doświadczeniu w zakresie instalacji gazów medycznych i wyrobów medycznych dla gazów medycznych.

Specjalista ds. kadr i płac
Krępice

Opis stanowiska

-    współpraca z biurem księgowym - przygotowywanie i opisywanie dokumentów-    obsługa kasy firmy -    wypłacanie wynagrodzeń-    wykonywanie przelewów-    obsługa należności w systemie ERP-    współpraca przy sporządzaniu dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników-    obsługa umów leasingowych

Wymagania

-    doświadczenie na podobnym stanowisku
-    dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
-    znajomość dotycząca zagadnień rozliczania czasu pracy
-    dobra znajomość programów MS Office
-    doskonała organizacja pracy
-    sumienność i skrupulatność

Oferujemy

-    stabilne warunki zatrudnienia
-    atrakcyjne wynagrodzenie
-    możliwość rozwoju zawodowego