Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Tychy
    (43-100)

Praca na stanowisku Pielęgniarka / Pielęgniarz praca w Wielkiej Brytanii

Opis działalności firmy

Jeśli poszukujesz pracy bądź szukasz pracownika, Agencja Pracy Tymczasowej Servizi Integrati Sp. z o.o. jest firmą dla Ciebie.
Dla Ciebie znajdziemy dobrego fachowca, za Ciebie poszukamy pracy.
Serdecznie zapraszamy do naszego oddziału.

Pielęgniarka / Pielęgniarz praca w Wielkiej Brytanii
Cała Polska

Opis stanowiska

Agencja Pracy Servizi Integrati Polona Sp. z o.o. zajmuję się profesjonalną selekcją i rekrutacją personelu tymczasowego. Posiadamy Certyfikat Wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 11129 Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pielęgniarka/pielęgniarz

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Nasza Agencja poszukuje osób z udokumentowanym doświadczeniem medycznym do pracy w Państwowych Szpitalach oraz Prywatnych Domach Opieki na terenie całej Wielkiej Brytanii.

Oferujemy długoterminowe umowy o pracę, pomoc w zorganizowaniu wyjazdu oraz opiekę nad zatrudnionymi osobami.

Zakres obowiązków:

Zakres czynności obejmuje standardową pracę wykonywaną przez pielęgniarzy/pielęgniarki taką jak:

  • Administracja i podawanie leków,
  • Pomiar ciśnienia krwi,
  • Dbanie o dobre samopoczucie i spełnianie podstawowych potrzeb chorych,
  • Wypełnianie dokumentacji medycznej,

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie medyczne potwierdzone dyplomem lub świadectwem ukończenia szkoły,
  • Rejestracja w NMC ( Nursing and Midwifery Council ) wraz z aktualnym numerem PIN ( mogą być także osoby, które rozpoczęły lub są w trakcie procesu załatwiania dokumentów )
  • Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stałą i bezpieczną pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pokrycie kosztów noclegu do 4 tygodni pobytu,
  • Umowę o pracę na warunkach zatrudniania obcokrajowców w Wielkiej Brytanii,
  • Pomoc i wsparcie Agencji na każdym etapie zatrudnienia.